Skocz do zawartości

Zdjęcie

ikony na pulpicie podswietlone wciaz na niebiesko

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest

Guest

Pozjadał wszystkie rozumy

• Goście
  • 136070 postów

Napisano 17 July 2006 - 20:37

witam ,mam taki problemik:
na pulpicie XP moje ikony sa jakby wciaz podswietlone , nie mozna wlaczyc przezroczystosc ,gdy probuje je zaznaczyc to zmieniaja kolor jakby na normalny nie ma tez na na nich przezroczystosci i ogolnie takie cuda sie dzieja ,myslalem ze to jakis adware albo cos...
ogolnie ad-aware nic nie wykryl ,nod rownierz ,z autostartu prawie wszystko wylaczylem /wyrzucilem ,zastosowalem hijacka - wszystkie podejrzane klucze zostaly usuniete , usunelem tez plik ikoncache.db , probowalem wylaczyc wszystkie efekty wizualne (wlasc kopm) tez to nic nie dalo ikony jak swiecily tak swieca na niebiesko,chcialem zaznaczyc ze nie wszystkie ikony jakiss 80 % jest zaznaczonych, ma ktos jakis pomysl?

#2 quentin

quentin

Nieźle się stara

• Użytkownicy
  • 182 postów

Napisano 18 July 2006 - 08:05

To samo forum, ten sam dział, kilka tematów niżej

Pomocne okazało sie przywracanie systemu, więc o ile nie wyłączyłeś to chyba warto spróbować.
apt-get install rozum <-' mount /dev/mozg ./glowa

#3 Leon-

Leon-

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 99 postów

Napisano 18 July 2006 - 14:56

Brak przezroczystości podpisów ikon na pulpicie
1. Mój Komputer Właściwości Zaawansowane Wydajność Ustawienia Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

2. PPM na pulpit Właściwości Pulpit Dostosuj Pulpit Sieć Web odznaczyć Blokuj elementy pulpitu, bądź szybciej PPM na pulpicie Rozmieść ikony według, odhaczyć Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

3. PPM na pulpit Właściwości Pulpit Dostosuj Pulpit Sieć Web, w sekcji strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

4. Sprawdzić czy przypadkiem w: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer nie ma którejś z tych wartości ClassicShell, ForceActiveDesktopOn NoActiveDesktop
W podkluczach Policies również.
http://portal.centru...ead/169899.aspx
:)

#4 Guest

Guest

• Goście
  • 136070 postów

Napisano 18 July 2006 - 20:44

pomogl punkt 2.

dzieki
pozdrawiam

#5 Guest

Guest

• Goście
  • 136070 postów

Napisano 30 June 2009 - 00:39

dzięki pkt 3 pomógł :unsure:))

#6 Guest

Guest

• Goście
  • 136070 postów

Napisano 16 April 2010 - 21:59

mam tak problem moje ikony na pulpicie są podświetlone na niebiesko próbowałam poniższego sposobu i nic. Nie wiem jak to sprowadzić do pierwotnego wyglądu

#7 Guest

Guest

• Goście
  • 136070 postów

Napisano 06 April 2011 - 15:57

1.zrobione
2.zrobione
3.zrobione
4.zrobione
WYNIK: kupa...jest podświetlenie pod ikonami...zmieniające kolor po zmianie tapety... ;)

#8 Guest

Guest

• Goście
  • 136070 postów

Napisano 27 August 2011 - 17:03

dzięki pomógł pkt 3 :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych